NOVINKA!

ASISTENČNÍ SLUŽBA: PO - NE / 8-20 HOD +420 727 821 364

O nás

Nahrady.cz provozuje společnost Transplan s.r.o., která byla založena v roce 2011. Zakladatelé společnosti jsou špičkovými odborníky v dané oblasti s letitou praxí v letecké dopravě.

Díky svým zkušenostem, znalosti právních předpisů i provozu leteckých společností, umíme úspěšně řešit finanční nároky vůči leteckým dopravcům. Tým odborníků důkladně zhodnotí každý jednotlivý případ a za pomoci počítačových systémů a databází vyhodnotí, zda je nárok na finanční náhradu oprávněný. Stav vyřizování konkrétní žádosti mohou naši klienti sledovat na internetu v reálném čase po přihlášení do systému Nahrady.cz.

Hlavní činností společnosti Transplan s.r.o. je podpora a pomoc při uplatňování nároků finančních náhrad u leteckých společností v situacích nezaviněných klientem (zpoždění, zrušení letu atd.). Finanční kompenzace v letecké dopravě mohou dosáhnout až 600,- EUR na osobu, proto se letecké společnosti snaží cestujícím přístup k informacím a vlastní vyřízení náhrad ztížit. Nahrady.cz však díky svému know-how umí tyto oprávněné finanční nároky vůči leteckým dopravcům účinně a efektivně vyřešit.

Proč se na nás obrátit?

  1. Máme dlouhodobé zkušenosti z letecké dopravy
  2. Každý případ posuzujeme a řešíme individuálně
  3. Vytvoříme vlastní řešení pro firemní klienty
  4. Vytvoříme vlastní řešení pro obchodníky tj. pro prodejce letenek a cestovní kanceláře
  5. Náš software dokáže s vysokou pravděpodobností vyhodnotit oprávněnost nároku již po analýze vstupních dat k letu

Stáhněte si aplikaci
Náhrady do telefonu

App Store Google play

Jak to funguje

Jak to funguje - proces

Napsali o nás